Wygrana z Rekordem

W II kolejce ligowej drużyna trampkarzy podejmowała na własnym boisku BTS Rekord Bielsko-Biała. W I połowie Pniówek stworzył sobie mnóstwo okazji do zdobycia bramki ale zdobył tylko jedną bramkę po strzale Romana Masłowskiego, który popisał się celnym strzałem pod poprzeczkę z 10 m. Goście na przerwę schodzili prowadząc 2-1, gdyż wykorzystali swoje okazje do zdobycia bramki. Przez cały mecz próbowali grać prostopadłe piłki pomiędzy linię obrońców i z takich też akcji zdobywali gole. W II połowie pomimo, że mecz był bardziej wyrównany i stworzyliśmy sobie mniej okazji strzeleckich to zdobyliśmy 2 bramki. Do zwycięstwa doprowadził nasz najlepszy strzelec zespołu Mateusz Olencki. Najpierw po faulu na Kołodzieju wykorzystał rzut karny. Trzecią bramkę zdobył po minięciu bramkarza w sytuacji sam na sam, asystę przy tym golu zaliczył Dawid Gajda. Cieszy kolejna wygrana ale cały czas musimy pracować nad skutecznością. Stwarzamy sobie bardzo wiele okazji do zdobycia bramki ale wykorzystujemy mały procent.

GKS Pniówek Pawłowice - BTS Rekord Bielsko-Biała 3-2 (1-2)

Bramki: Olencki 2, Masłowski

Asysty: Olencki, Kołodziej, Gajda

Skład: Arent, Gołka, Antczak, Kowalski, Gajda, Olencki, Gizler, Stolarski J., Kołodziej, Masłowski, Stolarski K.,