Krzysztof Milanowski

Utworzono:

07.05.2017

Bramki Pniówka padały w następujący sposób:

7 min. - wrzutkę z rzutu rożnego Olenckiego na bramkę zamienia Antczak

25 min. - Masłowski celnie strzela obok bramkarza po podaniu Habraszki

40 min. - celną główką popisuje się Kołodziej po dośrodkowaniu Hermana

46 min. - pięknym strzałem z 30 m popisuje się Herman, który uderzył w same okienko bramki gospodarzy

53 min.- indywidualną akcją popisuje się Herman, który minął kilku przeciwników i uderzył nie do obrony - ładna akcja!

60 min. - po dobrym długim podaniu J. Stolarskiego w sytuacji sam na sam znajduje się Cybulski, mija go i strzela do pustej bramki swoją pierwszą bramkę w sezonie

65 min. - Herman dogrywa prostopadłą piłkę do Olenckiego, który w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem podcina piłkę nad bramkarzem

67 min. - kolejna piękną bramkę strzela Olencki, który uderza po długim rogu z 30 m

70 min. - ostatnią bramkę w meczu strzela nasz kapitan Olencki, który wykorzystuje dobre podanie K. Stolarskiego