Udana inauguracja rundy wiosennej

W pierwszym spotkaniu rudny wiosennej drużyna pawłowickiego GKS-u wygrała w Jankowicach z tamtejszym Zniczem 4-2.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Stały fragment gry, krótko rozegrany rzut rożny przez Antczaka i celnym strzałem popisuje się nasz nowy kapitan Mateusz Olencki. Kolejne minuty to wielki chaos z naszej strony co skrzętnie wykorzystał przeciwnik i zdobył dwie bramki. W przerwie drużyna się zmobilizowała i wyszła na drugą połowę strasznie pewna siebie, co przełożyło się na celne podania, dryblingi i strzały. Raz po raz stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, z których wykorzystaliśmy tylko trzy. Skuteczność szwankowała ale trzeba pochwalić zespół za zaangażowanie, walkę do końca. Mecz się nie układał ale potrafiliśmy wrócić na właściwe tory.

ZNICZ JANKOWICE - GKS PNIÓWEK PAWŁOWICE 2-4 (2-1)

BRAMKI: Olencki 3, Owczarek

ASYSTY: Antczak

SKŁAD: Faron -Kowalski, Antczak, Bandura, Gizler - Gajda, Olencki, Szalony, Konieczny - Masłowski, Stolarski oraz Kołodziej, Herman, Owczarek, Habraszka, Kołodziej, Gołka, Arent